.png)
In de kwalificatie was het Charlotte Mennink die de pole wist te pakken na haar eerste dijk van een ronde. Mik Klinkers wist nog in de buurt te komen maar kon helaas net niet aan de tijd van Mennink komen en moest genoegen nemen met een 2e plek. Wesley Stefano maakte de top 3 kompleet met kampioenschap kandidaten Bas Zwartebol en Jeroen Huisers op 4 en 5.
Mennink wist met een goeie start aan race 1 de kop positie vast te houden als de coureurs de eerste bochten sectie doorkwamen maar het was gelijk al Mik Klinkers die de druk er vol op had staan bij de dame coureur. het was Jeroen Huisers die ook een goeie start mee maakte en klom van plek 5 op naar de 3e stek na de eerste ronde. met gevecht over het hele circuit verspreid zagen we coureurs toch onder de druk bezwijken met onder andere Stefano en ook Huisers die een fout maakte ingaand van bocht 1 en terug vielen in het veld. halverwege de race zagen we 4 man rond de kop zwaar in gevecht met elkaar waar uiteindelijk Klinkers aan het rechte eind trok en de kop positie over nam. deze wist hij vast te houden en won hierdoor ook zijn aller eerste race bij SRVN. het waren Zwartebol en Mennink die uiteindelijk het podium afmaakte.
Race 2 zag Milan Kort de pole position pakken na 10 te finishen in race 1 met Wesley Stefano die na zijn fout in race 1 terug wist te vechten naar p9.
Dit keer was het Mennink met de super start en ging van plek 8 direct naar de 4 stek uitkomend van bocht 1. het was Stefano die de betere start meemaakte dan Kort en wist hierdoor de leiding in handen te nemen die die daarna niet meer zou weg geven. Mennink wist hierna ook nog de regeerende kampioen in te halen en hield die 2e plek daarna ook vast. het was dit maal Zwartebol met de mindere race die terug viel naar de 13 stek en had in race 3 vlink wat goed te maken in het gevecht om het kampioenschap.
Stefano wint race 2 voor Mennink voor Huisers.
Waar race 1 en 2 misschien een beetje tegenvielen als het ging om de actie op de baan was race 3 van de avond weer een ouderweste knaller. met veelste veel actie en de commentatoren weer aan de zuurstof achter af wisten de coureurs er weer een mooi spectakel van te maken. Met Milan Kort nogmaals op Pole met nu naast hem Derk Oost.
Kort wist dit keer de leiding vast te houden en vocht voor wat die waard was maar moest helaas met nog 3 minuten op de klok met een zwaar bevochten gevecht zijn meerdere erkennen aan Mik Klinker die met nog 1.58 op de klok over de streep wat achter af de laatste ronde van de race zou blijken. maar het was Jeukens die in bocht 1 die leidende positie weer wist over te nemen. klinker die niet genoeg wou nemen met 1 overwinning hield de druk er op met succes. Jeukens maakt een foutje en komt in het grind terecht wat de deur open zette voor klinkers om ook race 3 op zijn naam te zetten.
Met een spectakel van een laatste race en een avond waar we een nieuwe winnaar hebben bekroond bij SRVN gaan we ons opmaken voor de 2e helft van het seizoen. volgende stop Dijon-Prenios.
30-03-2025 | NK Formula Pro
Klinkers en Mennink winnaars op TT Circuit Assen
29-03-2025 | GT4
Kampioenschapkandidaten winnen op Mid Ohio
29-03-2025 | NK GT
Save the Date: 13e editie SRVN 500
25-03-2025 | Algemeen