
Toerwagen racen is terug bij SRVN en de eerste race van het seizoen werd verreden op Circuit Zandvoort.
Bij Race 1 werd de top 15 voor de start omgedraaid en zagen we Ger Peeters die vanaf pole mocht vertrekken. Na de Tarzanbocht ging het helemaal mis voor Wilco Smit die niet lang kon genieten van zijn P2 en na een zware klap met de vangrail van achteren op nieuw kon beginnen.
De eerste 10 minuten leek het erop dat Jeroen Brink en Bram Kuipers zouden vechten voor de overwinning, maar langzamerhand vielen ze terug en was het Arjan Veltens die naar voren wist te komen en zo race 1 wist te winnen.
Race 2 zagen we een Scuderia Leone 1-2-3-4 en bij de start was het meteen duidelijk dat het gevecht tussen Veltens en teamgenoot Edwin Bos zou gaan. Even leek het erop dat Veltens ook race 2 zou gaan winnen, maar met nog 13 minuten te gaan vond Bos het genoeg en nam P1 over van Veltens en wist zo Race 2 te winnen.
Dubbel winst voor de regerend kampioen!
25-02-2025 | Algemeen