Het was drijfnat in Interlagos, voor de vierde ronde van het LMP3 kampioenschap bij Simrace Vereniging Nederland. Een seizoen wat tot nu toe werd gedomineerd door de mannen van Scuderia Leone, echter was het nu Eddy Gustina, rijdend voor het team van Prosim die verrassenderwijs de pole position pakte.
Het was echter kampioenschapsleider Arjan Veltens die de leiding kon overnemen, maar niet dat het Gustina tegenhield, na een ronde kon de polesitter de leiding weer terugpakken.
Veltens viel uiteindelijk terug naar de derde positie, maar zijn teamgenoot Ruben Correa Alves kon na een rondenlang gevecht niet Gustina van een overwinning afhouden.
Zo won Gustina zijn eerste race bij Simrace Vereniging Nederland en schiet daarmee meteen op naar de derde positie in het kampioenschap. In die titelstrijd leidt Veltens nog, als het veld zich opmaakt voor de volgende ronde: Op het machtige lint in de Ardennen, Spa-Francorchamps.
SRVN opent de inschrijvingen voor seizoen 2026-1
08-12-2025 | Algemeen
05-12-2025 | GT4
14 december: 2 uur van Fuji in LMU
03-12-2025 |
Bram van der Tang pakt de winst in Bahrein
26-11-2025 | NK GT